| SweMafie a întrebat:

Cum pot bloca unele site-uri?
Am auzit si de metoda din localhosts da mie nu imi merge, poate nu stiu sa o fac cum trebuie, eu am Windows 7 Home Premium pe 32 de biti.
M-ar ajuta foarte mult daca mi-ati da/recomanda un program, daca aveti posibilitate sa-mi dati si un site de unde il pot lua happy

P.S: Daca este metoda cu localhosts vreau sa imi explicati metoda pas cu pas, eventual un site care explica pentru Windows 7 Home Premium ca asa m-am uitat si eu dar nu mi-a mers.
P.S.S: Eu cred ca m-am incurcat la parte cu Tab si cu Space.

Va Multumesc!

1 răspuns:
| 1LtMadMax a răspuns:

Ce vrei sa spui?
Sa blochezi accesul altor persoane la un anumit site sau ca browser-ul tau sa nu acceseze un anumit site?
Daca este a II-a optiune foloste extensiile din Google Chrome sau FireFox.