| Kairon a întrebat:

Se merita sa ma apuc de WoW(sa imi iau battlechest-ul cu tbc wotlk si cata)?
As vrea sa imi raspunda cineva care a jucat un timp WoW(nu pe private).

3 răspunsuri:
| Nuimicitinumele a răspuns:

WoW a fost foarte jucat intr-o vreme, dar generatia de acum nici nu a mai auzit de el big grin. Poti sa il iei da pierzi timp si bani tongue

| HeRmeSs a răspuns:

Da...e super jocul. Faza e ca o sa alergi numai dupa el dupa aia.

| TheCostumeCat a răspuns:

Am jucat WoW im jur de 2 ani, e un joc excelant, dar daca esti in scoala si vrei sa inveti nu-ti recomand