| InstinctPr3ciS a întrebat:

Sfatuiti-ma si pe mine ce jocuri sa imi instalez pe laptop, mi-am achizitionat un laptop si nu prea am inspiratie ce jocuri sa imi downloadez... Tin sa mentionez ca nu vreau Fifa, Metin2, FarCry, deoarece astea le joc pe calculator si am sa le instalez si pe laptop.
Nu conteaza marimea jocului neaparat adica sa fie foarte foarte mare sau foarte foarte mic... ceea ce conteaza este ca jocul sa fie frumos. poate sa fie un joc mai vechi sau un joc mai nou dar sa fie frumos. Orice categorie de jocuri : Sport, Shooter, Strategie, Masini. etc.

Am un laptop bun :
Procesor i5
Placa video 2GB
6GB din RAM
Memorie 1TB

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Counter strike, call of duty, 4story, nfs, gta, asasin creed, etc.

| XtReMee a răspuns:

Gta 4 nu stiu daca iti duc eplaca video dar incearca. burnou city paradise.nfs shift2. call of duti. toate din catrg call of duti. resident evil.5 juiced 2. test drive ultimated 2. flatout 3 etc funda

| Chirodea03 a răspuns:

Sper ca iti sunt folositoare.Sunt jocuri dragute faine si foarte faine. Aion, gta IV, Call of Duty:Modern warfare 1 mw2 mw 3, Call of duty black ops I II, mafia II, NFS Most Wanted Carbon, Ridge Racer Unbounded, Sleeping dogs, Battlefield bad company 2, Battlefield 3, Euro truck simulator 2, max payne 1 2 3, Batman Arkaham asilyum, batman arkaham city...