| filaret03 a întrebat:

Siti vreo schema la metin2 cum ar fi aia ca sa cada itemu jos un ex:zici daca vrea sa-si faca otelu+9 fara sa esueze si il intrebi daca are o armura care nu-i trebuie pune armura aia pe el pune otelu pe el dupa aia sa traga itemu ala jos si sa nu dea nici da nici nu si sa puna pe el itemu ala si sa dea da stiti? saU MAI DIFERITA CV CARE POTI FURA ITEME NU TRANDE HACK...

1 răspuns:
| TheDubstepMan a răspuns:

Salut! Ii poti spune cuiva mai naiv sa dea armura jos ca sa se faca +9 ca iai pus tu un hack pe ea si sa o deie jos ca tu nu o iei si ca te dai mai in spate ala o da jos iar tu fugi si apesi pe Z si eu iei happy tongue