| TheoTheo a întrebat:

Slaut TPU... ajutati-ma va rog cu o intrebare.Care stie cum se foloseste Cheat engine 6.1, eu joc mt2 sky si vreau sa incerc odata un Hack, sa vad si eu cum este, Faceti si voi un tutorial ceva, scrieti dar vreau neaparat sa stiu, Add ID:secretuljunglei_98 plss Dau fundabig grinbig grin!

1 răspuns:
| TheCriterion a răspuns:

Nu mai merge cheat engine pe metin de o groaza de timp, poate speed hack mai merge dar cum il activezi iti iei ban, cred, nu am mai jucat de ani de zile.