| RLsT a întrebat:

Slaut TPU.
Am o problema cu netu cam neobisnuita.Deci pe jocuri online ca scoate dar constant din 5 in 5 minute si cand intru la loc contul meu este deja conectat de exemplu pe metin.
Pe counter-strike mi se blocheaza si trebuie sa dau "retry" si cand intru la loc sunt intrat deja si ma arata de 2 ori numai ca imi pune (1) in paranteza.Dau fundawinking

2 răspunsuri:
| Andrei117 a răspuns:

Reinstaleaza cs-ul si metinul si dupa scaneaza-ti pc-ul de virusi

| RLsT explică (pentru Andrei117):

NU e de la asta frate ca am si reformatat PC-ul si de scanat nici nu mai zic am ceva la net sau router chiar nu stiu