| TurboCarbon a întrebat:

Slautare prieteni vreau sa imi spuneti un metin2 PVP! cu rate peste 800X pentru spunerea mt-urilor bagati adresa asta de skype cosmin.marian80

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Se vede ca esti incepator. Metinul pvp nu are rate de yang, exp sau drop. Acolo iei lvl maxim de la un npc, ai full yang cum intri in joc si itemele sunt toate +9 la shopuri la preturi mici, ramane doar sa ti le bonusezi tu.

| Mihai929 a răspuns (pentru William):

" Se vede ca esti incepator " pentru tine William
Sunt servere PVP care faci lvl repede
Ex : Metin2 xpm (http://metin2xpm.ro/)

| William a răspuns (pentru Mihai929):

Nu descarc jocul. Te intreb un singur lucru: la metinul acela iei lvl de la npc sau trebuie sa omori monstri? Pentru ca sunt servere pvp-pvm cu 70% pvp si 30% pvm. Asa era mt2 mage unde faceai lv 250 super repede si bani si tot ce vrei era la magazin, dar nu era server pvp only, era pvp-pvm. Server pvp era mt2 hammer unde luai lvl max de la npc si iti dadea vreun miliard in inventar. Toate armele, armurile, bratarile colierele etc erau +9 la shop si tu doar le bonusai si puneai pietre. Doar pentru ca faci lvl repede nu inseamna ca este server pvp, este pvp-pvm.

| Mihai929 a răspuns (pentru William):

Faci lvl repede omorand mobi

| William a răspuns (pentru Mihai929):

Atunci e server pvp-pvm.