| Petru_Leonard_1993 a întrebat:

Sleeping Dogs e un joc open world?

Răspuns Câştigător
| javiga a răspuns:

Da,este open world in sensul ca in poti face ce vrei prin Hong Kong, adica sa te plimbi sa faci misiuni sa zbori sa mergi cu barca adica open world...dar daca vrei cu adevarat un joc open world(sa poti calatori pe o arie foarte mare)si care sa aiba o grafica foarte buna iti recomand Just Cause 2! Funda'?

2 răspunsuri:
| MattewAndru a răspuns:

Da este... uite o dovada aici : https://www.youtube.com/watch?v=4jJ_6Wt6ujI - citez : " The game is an open world game, where you play as an under cover cop "

| RobyUhtred a răspuns:

Da, este in genul jocurilor GTA