| Madiitza a întrebat:

Sorry pentru categorie! :*

Ce program trebuie sa ai ca sa poti face poza la desktop ( ex: iti scrie cineva ceva de necrezut si vrei sa faci poza la convorbire. thinking )

:*

Răspuns Câştigător
| mikilooooooooo a răspuns:

Niciun program, apesi in acelasi timp CTRL C si PRINT SCREEN, apoi te duci in paint, si apesi CTRL V, save si trimiti happy

2 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Apeşi Print Screen SzsPq, e sus la tastatură în dreapta, de 3 ori, te duci în Paint şi dai CTRL V.

| Orsay a răspuns:

Trebuie doar sa apesi Print Screen Sys Rq( butonul din dreapta tastaturii. undeva mai sus de SAGETI) apoi intri in Paint si apesi CTRL V, salvezi imaginea unde vrei u, si gata. P.S nu trebuie sa apesi de 2 3 4 5 10000 de ori, doar 1 datawinking