| dnbm3 a întrebat:

Splinter Cell Conviction imi da Out of Range.Cum rezolv asta? Indeplinesc cerintele jocului si folosesc windows 7. Dau FUNDA raspunsului corect/

Răspuns Câştigător
| MITZANUL a răspuns:

Cauta fisierul ConvictionUserPC.ini. sterge-l si porneste jocul. Apoi setezi frecventa monitorului la una care e suportata. Fisierul e undeva in C, nu stiu exact unde, si s-ar putea sa fie invizibil.

1 răspuns:
| IMFAO a răspuns:

De ce din minut in minut mi se blockeza apoi isi revine indeplinsesc cerintele dar tot mi se blockeaza