| Th3VaL1 a întrebat:

Spune`ti`mi si mie cateva servere de metin2 de preferat pvp, nu vreau servere hard pwm.DAU FUNDA(nu vreau doar 1 server)

4 răspunsuri:
| xSkrillex a răspuns:

Stiu Eu Metin2 Hammer sau Metin2 Epical

| Generation22 a răspuns:

Metin2 Hammer, Metin2 Light, Xpub Mt2 si preferatul meu Metin2Mage

| SongokuJR a răspuns:

"HammerMT2. Server PvP. Online 24/24. Nivel instant 255 si skilluri P. Toate itemele noi 1 yang. Mounturi noi. Server de durata fiind deschis de mai mult de 1 an. Va asteptam! http://www.hammerm2.com" Decat pe acesta il stiu :)) Serverul este nou-deschis, nu mai are lag! FundiTa:o3

| Th3VaL1 explică:

Hammer are prea mult lag, la xpub vad ca nu merge site-ul, epical nu am pe cine sa mai bat, iar mage nu poate fi descarcat.