| draganoid a întrebat:

Spuneti-mi ceva jocuri in care sa ma joc in timpul liber.

Răspuns Câştigător
| kristy a răspuns:

-Action:
crysis2
fear 3
Resident Evil 5 [preferatul meu]
battlefield bad company 2
call of duty black ops
just cause 2
men of war [seamana oarecum cu starcraft]
call of juarez bound in blood

-Racing:
vechile nfs [ug, ug2 mw]
nfs shift 1 si 2
test drive unlimited 2
-RPG
drakensang the dark eye
drakensang the river of time
torchlight

toate acestea le am jucat si mie unu mi au placut.
Have fun!

4 răspunsuri:
| viperady a răspuns:

Pai nu te-ai precizat bine ce fel de jocuri iti plac cu batai cu oameni care au puteri cu... ceva linistitor... nu te-ai exprimat corectwinking

| bogdanbocaful a răspuns:

Pai ai putea juca wow daca iti plac rpg sau worms 4, sunt multe
uitete pe youtube la topuri! Succes!

| 4ddict3d_5158 a răspuns:

Multyplayer: cabal, nfs world, silkroad (da dependenta) champions online, aion -privat (crystal) Crossfire, Counter
singleplayer: Call of duty (black ops) sau modern warfare, infamous marvel ultimate aliaance, killzone 1 2, Prototype assasin Creed, Wolfenstein, Red Dead Redempion etc
FUnda?big grin

| VvladCobianu a răspuns:

Acelasi lucru ca si la celelalte raspunsuri nu te-ai exprimat corect : Jocuri cu batai : Street Fighter ( toata seria ) Fotbal : Pes 2011 Impuscaturi Counter Strike sau Call of Duty, SuperEroi Spiderman, Ulrimate Allience 1 ( daca ai Ps2 i-al si pe 2 ) sau Naruto Shippuden Ultimate Ninja 5 sau 4 daca ai ps2 sau foloseste emulator. Si daca iti plac jocurile pe termen lung ia The Sims 3 ( si pune-i expansiunea cu Medieval ) Have Fun. Funda?