| secretossu a întrebat:

Spuneti-mi daca exista vreun cod pentru barn buddy hi5! La cainele german spunea ca poate fi mituit dar nu stiu cum! Cine stie sa imi zica!

Dau fundita:Xbig grin

2 răspunsuri:
| AMDRACI a răspuns:

Au fost multe smecherii de mituit cainele dea lungu anilor, dar adminii siau dat seama de ele. stiu ca exsista chestia ca va putea fi mituit, dar inca nu sa implementan nici o chestie. deci nu se mai poate.(deocamdata). funda?

| alexandra2222 a răspuns:

Eu stiu noua metoda 2011. Mi-a spus-o cineva si mi-a aratat suntem vecinetongue.Deci succes la nefuratlaughinglaughing