| Theodor1000 a întrebat:

Spuneti-mi niste coduri promotionale farmerama care sa mearga in afara de codul schule.

Răspuns Câştigător
| David23 a răspuns:

Pai ma la ce te referi la coduri bunus sau promotionale sa SCHULE e un cod bunus nu promotional cel promotional este asa gHGF566 dar il poti pune doar daca ai cuparat mm sau pachet premiu ei bine ai sunt chesti pe acolo.Deocamdata nu ma isunt coduri bonnus da vor fi la pasti, daca tu nu ai fost activ au fost multe coduri iarna asta la evente

1 răspuns:
| nastaseciprian a răspuns:

300 Mamudele SMS/1, 20 € la numărul: 7465
Trimite: BIG 6230234