| geogeo123 a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri pentru acestea(procesor 2.93, RAM 2.5GB si video 128 placa integrata nu prea e buna)FUNDA CELUI CE AM ZICE CAT MAI MULTE JOCURI

Răspuns Câştigător
| FreeLife a răspuns:

World of warcraft; cred ca-ti merge si league of legends; left 4 dead; dungeon siege; crossfire; warcraft 3; diablo; mu; counter strike; need 4 speed most wanted si multe alte nfs-uri; pff... si mai sunt multe dar nu-mi vin pe moment happy

1 răspuns:
| Luci19 a răspuns:

Pentru PC-ul asta as recomanda Warcraft 3 (in special harta DOTA, dat fiind faptul ca e in printre cele mai jucate jocuri pe PC din lume ) sau CS 1.6 happy