| raizoguard a întrebat:

Spuneti-mi repede un AimBot pentru San Andreas MultiPlayer [SA:MP] unul nedetectabil adica sa nu il urmareasca permanent. De ex am vazut unul care tragea la rateu si ii lua din viata celui spre care tintea. Un aimbot cat se poate de nedetectabil. Am incercat sa intru la Gang-uri dar din cauza tintei mele foarte proaste am fost respins peste tot. Acum vreau sa le arat ca pot intra pe merit [chiar daca nu-i adevarat]

Daca nu stiti AimBot spuneti-mi cum sa trag mai bine. adica exista ceva smecherii?

Răspuns Câştigător
| Kydutz a răspuns:

Există în San Andreas JoyPad laughing, încearcă la setări la mouse.

2 răspunsuri:
| raizoguard explică:

Am exersat. Am luat si un aim. Dar poate ma vad adminii. In ultima vreme au ales inca 5helperi deja erau destui vreo 16 si au mai ales acum si mai sunt si adminii vreo 11-12.

| uzzykidu1 a răspuns:

Daca ai tinta proasta exerseaza undeva...