| Lolly94 a întrebat:

Spuneţi-mi şi mie câteva jocurihappy gen simshappy

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Imvu
perfect world
jade dynasty

p. s : pw [ perfect world ] si jd [ jade dynasty ] sunt cu oameni, dar care nu locuiesc in case, si in padure etc. sunt foarte interesante jocurile, cred happy

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wooz world sau second life dar second life nu prea merge (incearca tu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu dar ar trebui sa incerci singles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu merge singles de ce oare? alte jocuri gen sims nu mai sunt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VSide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imvu. single.star doll atat stiu care sa semene cu simshappy si eu as vrea mai multeehappystraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

migo land

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singles

| Чернобыль a răspuns:

IMVU nu seamana cu Sims decat ca este in 3D.
In Sims nu e chat.E viata!
Pe IMVU faci o actiune care se repeta de multe ori daca nu te duci intr-un alt loc, in Sims termini actiunea aia o data!

| smartalogu a răspuns:

Daca ai peste 18 ani incearca "singles", si "singles-triple trouble". La un moment dat dupa ce ai reusit sa o impaci pe tipa cu tipul (in cazul in care bine inteles iti alegi ca tu sa fi tipa) o sa puteti sa faceti... carlanda... adica ma intelegi. Stai linistita, totul e cenzurat, dar nu vreau sa te gaseasca parintii in fata calculatorului tocmai cand cei doi se, Doamne iarta-ma si sa dea vina pe mine ca te-am invatat la prostii.

| sweetale12 a răspuns:

SecondLife happy

| DeeDee_5900 a răspuns:

Joaca Club Penguin big grin i super, ai un pinguin si poti sa-l faci agent secret sau poti sa iei gentura neagra la cardjutzu, ai mai multe culori pentru pinguinul tau ( ex.albastru,verde,etc...) poti sa ai animale (sub forma unor pufi), poti sa faci surf,sa pescuiesti si multe alte chesti, daca esti rezident poti sati imbraci pinguinul, sati decorezi casa si sa iei mai multe animale, ii fain oricum jokubig hug