| AndradaCecilia a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum se mai poate face credits pe IMVU, dar in afara de metoda cu bani reli sau dupa card!
Va dau fundita!
Va rog cat mai multe raspunsuri daca se poate!

1 răspuns:
| MyaMySeSpune a răspuns:

Este o metoda : iti faci multe conturi imvu si de pe acelea transmiti odata pe zi ( fix la aceeasi ora ) de pe conturile noi pe myyerbooc cate 500 de credits. eu asa fac si e eficient. adica nu prea am mai intrat ba chiar nu mai am jocul in calculator dar continui sa pun bani... asa ca acum am vreo 38.000 credits big grin daca mai ai nevoie de alte detalii trimite un mesaj.