| Ssimbass a întrebat:

Spuneti-mi si mie la Carnavalul de pe Transformice in anul 2014, la cate eventri imi da badges-uri, titluri sau accesorii?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titlurile se dau la un anumit numar de fs., bc., branze sau daca se indeplineste o anumita sarcina la un event. Accesorii se dau doar la event : La eventul cu pescuit( nu stiu daca la-i prins) se dadeau cercei, coliere, palarii... daca pescuia-i intr-un anumit lac.Badges-urile se dau la o anumita blana sau daca ai participat la evenimentul dedicat pastelui, carnavalului...