| andreutzaioalexutzafrumi12354 a întrebat:

Spuneti-mi si mie la nivelul 2 la lady popular on faceebok ce trebuie sa fac ca imi cere sa am cel putin 5 prieteni si nu stiu unde sa dau sa imi bag prieteni dar spuneti-mi mai explicit va rog. dau fundita

Răspuns Câştigător
| AndreeaP99 a răspuns:

Buna andreutza:te duci la clasamente(sus)si dai la 5 domnisoarem la profil apoi langa rating scrie mai multe lucruri printre care scrie si adauga la prieteni dai cic asa la 5 ladyy si treci lvl:*

1 răspuns: