| SiRo a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri cu masini fara seria nfs alte jocuri gen nfs funda pentru cele mai faine jocuri

1 răspuns:
| thefunkerable a răspuns:

Incerca test drive unlimited si eu am mai jucat driver san francisco.

P.S. Raspunde`mi si mie la intrebarea asta te rog : Buna TPU. Dati-mi si mie idei de jocu online sport sau actiune, sa mearga pe un 126mb placa video si 1.80 procesor, asta pentru un prieten dar nu neaprat, (de preferabil la fiecare imbunatatiri de echipament). Dau funda. Multumesc Anticipat!