| Crz2000 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri frumoase impuscaturi si simulatoare adica am jucat multe call of duty mw3 etc etc dar cevaa nou daca aveti si spuneti-mi si mie daca stiti cand apare mw5 call of duty simulatoare la fel am jucat euro truck gta ceva nou si cu trenuri am jucat dati-mi ceva nou asta vreau dau funda pls

Răspuns Câştigător
| FzrAndrey1234 a răspuns:

Counter Strike 1.6 - www.cs-16.org/, Need For Speed - www.needforspeed.ro, League of Legends - https://signup.leagueoflegends.com/......gnup/index :D

1 răspuns:
| TheDarkMita a răspuns:

Incearca Counter Strike 2.0 sau versiunea 1.8 sunt cele mai populate versiuni de Cs