| cristianmarin a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri misto de pc in afara de fifa si pes ca peastea le am orice categorie ca nu mai am idei de jocuri

Răspuns Câştigător
| Kida20 a răspuns:

Prince of Persia-(warrior within,sands of time,the two thrones), Diablo 2, Fable 2, Thief 3-Deadly Shadows, Syberia 1&2-psihologic,aventura.Hellgate London, Second Sight. Cele mai tari big grin

2 răspunsuri:
| cristianmarin explică:

Multumesc pentru raspunsuri acum o sa dau funda la cel care a dat mai multe jocuri ex mersi inca odata

| andreism1 a răspuns:

Assassin's creed(I, II, Brotherhood); Shogun 2 total war; rise of nations; mount and blade...