| StefannyVl a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri pe PC, ca si IMVU, need for speed world,
ourwold, free jack, free realms

dau funda la cel care imi spune big grin

Răspuns Câştigător
| XastamikaX a răspuns:

Second life
Miss Bimbo
Kaneva
Sims 3
Gta
Perfect world
twinity
Girlsense
wirlead
Active worlds
Habbo

3 răspunsuri:
| Bluegrayy a răspuns:

Ce zici de freenzoo e exact ca imvu

| Denyyy_1318 a răspuns:

Pe langa jocurile spuse de ceilalti eu mai stiu inca sapte. Fusion Fall, Secret Builders, Pixie Hollow, Migo Land, Club Penguin, Woozworld si Small World. Mie m-i se par destul de bune si sper sa iti placa si tie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei racing online is jocurile Drift City sau Level R. Totusi... Level R mi se pare banal, iar Drift City are grafica animata, dar are gameplay complex big grin

Sper sa ti le placa!