| George9977 a întrebat:

Spuneti-mi si mie nsite cs-uri bune si niste servere pe care joaca jucatori buni

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Eu de un timp imi fac singur cs-ul cum imi place.
Unul bun ar fi cs 1. 8 Goiceasoft sau cs 1. 6 (ala default). Mai sunt si cele 2 versiuni de Carbon v1. 1 si v2. 2.
Iar ca servere incearca cs.indungi.ro e mereu plin si sunt playeri destul de buni happy

| PriVaTeLim3 a răspuns:

Pai eu folosesc cs 1. 6 HnS edition by PhaNNtoM si cs 1. 6 Romania PGL.Ca servere: hns.lunetistii.ro; drx.xtremexpc.ro si pepsi.cs16.ro