| MoSHu_5275 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un server de metin2 pribat non hamaki sa fie smech sa pice bine banibig grin... plizzz dau fundita big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| EuPentruToti a răspuns:

Unele pe care am jucat eu(nu mai joc acum)sunt:
>Candy Longju
>Empire
>TIM
>Chaos
Yang am vazut ca pica foarte bine pe toate 4 si exp la fel.

1 răspuns:
| DarkSasuk3 a răspuns:

Deci sa incep eu ti le zic pe toate si o mica descriere :

1. EmpireMt2(Cronikal,Hero,Myda,Relvus)---de abia au fost resetate deci nu iti recomand sa intri deoarece sunt preturile scumpe
2. Epic Mt2(cu mc txt dar fara hamachi)--la inceput 10kk si iti iei de toate de la negustori de la pescar king si otel cu 0 yang)
3.SeroMt2(cu mc txt fara hamachi)--la inceput nivel 1 dar ai NPC tiffyny care iti da 90 si apoi incetul cu incetul fac 100 numai la ea apoi GM iti da 127 sau cat vrea el----apropo svr cu legendare epice de toate dmg de peste 1kk)
4.HammerMt2(mc txt non hamachi---la inceput nivel 1 dar ai si acolo NPC tiffyny care iti da 93 apoi 127 direct are legendare epice de toate la inceput full yang iteme f.f. bune iti faci de ex: 350% anti spada, 350% kritical, 350%semi -om toate 350%
5.Metin2 ro(stiu ca nu este privat dar dau fish bot cu de toate (bypasul, injectorul, proinject de toate)

Mai sunt o gramada dar acestea sunt cele mai tari( funda)? big grin