| TwiLight_6053 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog de ce pe mt2 dinamik nu imi trimit pe email linkul de activare a contului, plss.Si daca nu, imi puteti da macar un cont(nu conteaza cum:gol, cu caracter facut) numai sa mearga.PLSS CAT MAI MULT RASPUNSURI SI FUNDA PT CEL MAI BUN!

2 răspunsuri:
| ʏօռʊȶ a răspuns:

Sal nu ti da lik-ul de con a cont pentru este SRV PRIVAT si eu am vazut ca pe private nu-ti da lik, deci incearca fara sa ai lik daca merge! funda?

| N0N4ME a răspuns:

Pe metin2dinamik nu se primeste ca pe alt privaturi si eu ma joc de 2 ani si tot nu am primit...