| MsBebE4kA_1915 a întrebat:

Spuneti-mi va rog de unde sa gasesc jocul The sims 3 ca sa mi-l scot in calculator, dar cand il scot nici unul nu merge dau funda...ms.

2 răspunsuri:
| sebytzu15 a răspuns:

1.Montezi prima parte cu Daemon tools;
2.Dai setup sau install;
3.Cand iti va cere a 2a parte montezi partea a 2a in locul primei si dai OK; la fel si partea a 3a si a 4a(nu mai stiu cate parti are)
4. Dupa ce ai incheiat cu instalarea copiezi crackul in folderul unde ai instalat jocul si dai suprascriere.
Ar trebui sa mearga! Succes!

Sper ca am ajutat!winking

| sebytzu15 a răspuns:

1.Montezi prima parte cu Daemon tools;
2.Dai setup sau install;
3.Cand iti va cere a 2a parte montezi partea a 2a in locul primei si dai OK; la fel si partea a 3a si a 4a(nu mai stiu cate parti are)
4. Dupa ce ai incheiat cu instalarea copiezi crackul in folderul unde ai instalat jocul si dai suprascriere.
Ar trebui sa mearga! Succes!