| EmyJail999 a întrebat:

Spuneti-mi va rog frumos niste servere de travian private adica x100, x1000 cat o fii dar sa fie viteza mare...De preferat fara lag si daca se poate in special x1000...
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| aditza_6556 a răspuns:

Hammermt2

| aditza_6556 a răspuns:

Aaa scuze, am crezut ca zici de metin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista...

| Romis a răspuns:

EXISTAAA... uite un server... eu astazi m-am inregistrat,si sunt pe primul loc, dc? pentru ca sunt activ doar eu, din 10 jucatori, e super.viteza mare, totul functioneaza super spre deosebire de celelalte servere private cu asemenea viteza, deci uite link-ul :

http://lyda-nt.com

ma numesc acolo Love, luati legatura cu mine...

| VooDo0 a răspuns:

Http://deathwar.net

Server 100x

New platform

New 2 Tribs

Va asteptam