| SeNNz0r a întrebat:

Spuneti-mi va rog sv de metin2 oricum cu hamachi sau fara

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Metin2Danzza un server misto uite link-ul de la el http://metin2missdanzz.dmon.com/

| Drag0n a răspuns:

HammerMt2 cel mai tare metin pvp iti da lvl 255 si toate armele si armurile posibile mai este si LightMt2 tot pvp si pvm ar fi val mondial cel mai tare sv pvm si are multe arme si armuri de lvl 65 la shopuri si cresti repede eu intr-o zi am facut lvl 80+itemeele facute pentru pvm

| robert188 a răspuns:

Iti dau mai multew candy longju, metin2 matrix, mt2 mijt mj3 si mt2 united