| anonim_4396 a întrebat:

Sti careva de ce nu merge sa-mi fac cont pe forumul metin2.ro.Cand completez toate spatiile imi spune ca parola este prea scurta, ca trebuie sa aiba minim 8 litere si ca trebuie sa contina si cifre.Am scris toate parolele posibile si cu cifre si fara cifre si nimic.Am mai avut un cont pe forum dar am primit ban pentru ca am scris ca vand un cont pe euro...
Cine stie care ar fi motivul pentru care nu pot face cont sa-mi spuna si mie.

3 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Ai primit ban deci inseamna ca ai primit ban pe adresa incearca alta adresa de mes si daca nu merge du-te la un prieten care are net funda?

| bogdan1793 a răspuns (pentru мямιѕтєяισѕ):

Am uitat sa mentionez ca am folosit vreo 4 adrese de emai si nimic.Cine are alta parere?

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Ai luat ban pe ip atunci incearca cu alt calculator si o adresa creata nu in calculatoru tau