| Stefiii87 a întrebat:

Stie care la jocul mall world de pe facebook unde trebuie sa intru ca sa-mi pozt lua haine de la premium collection?

1 răspuns:
| lucy1234 a răspuns:

Nu iti poti lua de acolo.Acolo trebuie sa le cumperi foarte scump(20 Mall Credits sau unele sunt mai ieftine)si apoi iti apar in inventory le pui pe raft si le cumpara oamenii, iar tu primesti bani pe ele.Am si eu mall world si ma joc in fiecare zi. Ce lv ai?
Sau poti sa cumperi haine le la look book:iti alegi orice haine de pe mall world o imbraci pe fata si le cumper.(daca ai bani... unele sunt scumpe.Eu mi-am cumparat dar mai am 20 de credite. Daca iti mai trebuie ceva sa imi zici ca sunt multe moduri de a cumpara haine de la (prezentare,prieteni, de pe fetele care vin in casa ta, de la mini games ...si normal de la mall)
Sper ca te-am ajutat