| Al_Fatahi_Rashed_2000 a întrebat:

Stie careva cand apare GTA V pe PC? Sper sa apara cel mai tarziu toamna,ca innebunesc dupa el laughing. Ziceti-mi va rog.

Si, mai am inca o intrebare:Cum se da funda?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Daca e sa apara, singur o sa apara anul asta big grin Asa a fost si cu GTA IV si GTA San Andreas. Intai au aparut pe console si dupa cateva luni si pe PC big grin Fii rabdator si eu vreau sa-l joc big grin dar nu o sa cumpar un ps sau xbox numai pentru GTA V laughing

Cat despre funda, aici langa raspunsul meu in partea dreapta, scrie '' Declara raspunsul castigator '' apasa pe el si dupa iti apare sa dai '' OK '' big grin

| Al_Fatahi_Rashed_2000 explică (pentru N0xEterniS):

De fapt, imi da varumiu (cel mare) xbox-ul lui, si de GTA V, il cumparam de pe Emag.ro.

P.S.tonguelanul cu GTA V a fost planuit mai demult.

3 răspunsuri:
| Baie1eL a răspuns:

15.03.2014 la altex dar e disponibil si pentru precomanda.

| Al_Fatahi_Rashed_2000 explică (pentru Baie1eL):

Daca voiai funda, sa stii ca-mi pare rau.N-ai raspuns la o intrebare! Aia este:,, Cum dau funda", dar, mi-a explicat WhyS0seri0us.