| zambilici a întrebat:

Stie careva de unde imi pot schimba numele pe yahoo mail? Am incercat de foarte multe ori din account details si info dar nu merge. Fundoihappy

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca te referi la nick-ul_tau@yahoo.com atunci NU se poate schimba! Numele din adresa de email nu se schimba!

| zambilici explică (pentru neluL):

Nu ma refer la numele din fata @yahoo.com ma refer la nickul meu ca sa zic asa...cum apare numele meu cand ii trimit cuiva mail

| neluL a răspuns (pentru zambilici):

YAHOO MESSENGER - Schimba nume (Nickname) Intra pe Yahoo messenger si da click pe ''Messenger''->My Contact Details ->aici la NICKNAME scrii ce nume vrei sa-ti apara pe messenger (este numele cu care te vad si prietenii) Bafta!