| justqestion a întrebat:

Stie cineva cand au zis cei de la Blizzard ca apare Diablo 3 (pentru cei care nu au auzit de joc sau nu lau jucat va anunt ca variantele trecute au fost si sunt SUPER incercati Pe Bune)? Abia astept Diablo 3!

2 răspunsuri:
| manda a răspuns:

Pai din pacate prin noiembrie-decembrie cel tarziu in ianuarie2012 oricum abia astept sal scoata

| AdySnaP a răspuns:

Eu am auzit ca trebuie sa apara ina 2 -a parte a anului si da diablo 2 e super rau da 1 e de *** (l-am cumparat cu cd original si cobor in biserica pana la eta jul 4 si acolo la al 4-lea ma intreaba daca sa cumpar jocu si nu ma lasa sa intru nu stiu daca doar la mine e chestia asta da ma rog)