| RoMoBoy a întrebat:

Stie cineva cum obtin in Skyrim The Elder Skrolls V mai multe vrajii sau cum s-o numi alea de la magic. Ma intereseaza in special de la Destruction.

1 răspuns:
| Lothar a răspuns:

Ca sa evoluezi in TESV iti cumperi Muffle de la clasa de illusion si o folosesti intruna (iti creste repede nivelul de illusion)
Pentru mai multe vraji instalezi urmatorul plugin de pe http://www.nexusmods.com (iti faci cont si gasesti tu pluginurile) si anume Apocalypse - The spell package
O sa ai vraji in plus la fiecare clasa de magie
Si daca vrei vraji si sa inveti de magie mergi la College of Winterhold probabil (ai questuri acolo)