| Denisa_Deni_1994_geUa a întrebat:

Stie cineva cum pot sa trimit un email prin yahoo catre steam?

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Catre Steam nu ai cum, Steam este o platforma creata de o echipa numita Valve. Daca ai vreo problema cu Steam acceseaza
https://help.steampowered.com/en/

Gaseste problema, cauta solutie sau daca nu deschide un ticket si Valve iti va raspunde pe email. ( dupa vreo saptamana )

Steam'ul nu functioneaza ca Origins sau EA sau Ubisoft support pentru ca numarul clientilor nu se compara. Steam are cateva zeci de milioane, pe cand ceilalti toti la un loc cateva milioane.

Nu este o adresa sau numar de telefon direct catre Valve ( nu din cate stie publicul )

| EU13Nmc a răspuns:

Spune-mi ce problema ai si te ajut eu