| GMVBOSS a întrebat:

Stie cineva de unde pot descarca Aliens vs Predator 2(jocul) ca arhiva? Cand incerc sa-l instalez imi spune ca a mai fost istalat(chiar as a si fost tongue). Dau uninstal, dar imi spune ca unele fisierenu au putut fi sterse, dar o pot face manual. Cica se afla in C:\Windows. SE poate sa-mi spuneti si cum rezolv problema?

1 răspuns:
| Gabriel_Bercan_1979 a răspuns:

Da stergel din C cauti prin toate si il instalezi asa : downloadezi cu steam Aliens Vs Predator si astepti sa se descarce si poti sa te joci ca am incercat si eu si mi-a mers dar sa stii cu arhiva nu merge iti spun eu Funda PLZZ! happy