| Effy12 a întrebat:

Stie cineva de unde pot downloada locul "Little big planet" pentru PC l-am tot downloadat dar nu a mers...Va rog frumos cine stie primeste funa.

Răspuns Câştigător
| maryboy98 a răspuns:

Little Big Planet nu este compatibil pentru pc. Exista doar pentru PSP sau PS3. Dar, iti pot oferi o solutie. Poti descarca de pe internet jocul pentru PSP, si dupa aceia iti iei un emulator pentru psp(iti trebuie putina cinostiinta in pc pentru a reusi) Succes!

1 răspuns:
| Indispus a răspuns:

Hey nu iti merge pentru ca jocul nu e pentru pc, e pentru play station 3