| mihay1103 a întrebat:

Stie cineva in ce clan joaca sedan sau a jucat? vreau sa vad un demo cu el, poate imi da-ti voi vreun link...am cautat pe www.pgl.ro dar nu am gasit

2 răspunsuri:
| NeGaTiwE a răspuns:

Sedan simplu el a jucat in clanul -TeG-winking

| wrApe a răspuns:

Negatiwe e paralel nu-l asculta :) sedan a jucat in eq apoi pentru un sezon in teg, apoi nextplease, apoi eq doar in wcg, ei luand o pauza dupa acel wcg (adica eq cu toata echipa) si acu revin in noul sezon de pgl :) cu formula SeDaN (awp secundar), DecE (clan leader), White (awp principal), bEe(aimer) si snapple (aimer) demouri gasesti pe hltv uite link : http://www.hltv.org/? pageid=246&playerid=931&eventid=0
(aicea sunt toate meciurile lui din afara) poti gasi si cele romanesti pe pgl.ro te duci la counter strike > eveniment> alegi unul cauti eq > dai click acu ai toate meciurile si alegi de acolo :) in dreapta ai demo da/nu :) funda? :D