| NickuAndrey a întrebat:

Stie cineva jocuri dragute? Nu neaparat cu o grafica foarte buna fie ele online sau de downloadat sau chiar jocuri pe facebook da nu cele pe facebook cred ca le-am incercat pe toate. Sau mai imi plac jocurile gen Barn Buddy dar cele de pe facebook de genul nu prea imi plac, astept recomandari!

2 răspunsuri:
| Cătălin1309 a răspuns:

Farmerama este online, este cu o ferma. Sau incearca pe friv, y7, y8

| HiroshiKuun a răspuns:

Facebook:Ninja Saga (Misiuni, Animale, LVL's ), Pockie Ninja 2 Social (Propriul tau sat, razboaie, armata de ninja).
Download:Loco Online, Iris Online, Mt2 ro, 4story;