| Asdffd a întrebat:

Stie cineva servere` private de metin2?
Fara hamachi, dar nu imi datzii exple de metin2 gx...etc.
Vreau un server` privat fain dar fara hamachi
Sau daca stie cineva sa foloseasca hamachi ca sa pot sa ma joc perfect metin2 romania
Bgatzii id`ul :kkidutzz
winking

38 răspunsuri:
| Rayus a răspuns:

Joaca hammer mt2 de da de la lv 98 cu arme de 120te duci la tiffany si iti faci lv 120 magi p tot la ea ogramada de armuri de plus noua si armuri de plus 9 numa cu 0 yang mapuri noi super tare.

| vladut7373 a răspuns:

Val mondial.fr

| KidOoNh a răspuns:

Hellworld2 mt2 siteul este www.hellworld2.org te inregistrezi si downloadezi este ger, am fara hamachi dar sunt ft multi romani si e super sunt legendare la greu bafta

| mitzaETS a răspuns:

Eu m-am jucat o perioada Lunaris Metin2 si mi-a placut foarte foarte mult.
Serverul este german dar sunt foarte multi romani
Cresti foarte repede si s-au implementat armele noi!

http://www.lunaris-online.org/

Dar,
Daca vrei un server PvM pe care cresti foarte greu iti recomand Metin2 TIM
Este excelent,
Asta e parerea mea
Serverul este roman si are rate nici prea mari, nici prea mici

www.metin2tim.ro

Bafta la crescut!

| soaitamarius a răspuns:

Http://www.lunaris-online.org/ e mt2 da lo facut lunaris-online e misto sv incearca:)!

| Derye a răspuns:

Www.4metin.net!
Gasesti acolo cu/fara hamachi plus tutoriale, ce vrei tu! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca-te universe mt2 e super tare iti da cal de la lv 1 e fara hamachi sau metin4you si acesta e tare...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostule asta e saitul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe sv de metin2 cum are fi www.metin2tim.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Light mt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Happy metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin ro speed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinamik mt2! ma, iti da lv 1 cu cal si are si arme smechere de 91, 92 si tile poti pune la lv 1 pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall all din pacate server perfect-mt2 la furat un hacker da am facut altul feedback-mt2-1 pana la 10 pass 123 mc. txt 5. 141. 67. 157 bafta la jocbig grin daca nu stiti sa folositi hamachi add: anton_anton156 ca arat eubig grin sall all...Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Feedback-mt2-1 pana la -10 pass:123 mc. txt 5. 141. 67. 157 si pentru cont http://5. 141. 67. 157/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2tim.ro :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall all stiu un server cu hamachibig grin da daca nu sti sa-l folosesti iti arat io...add: anton_anton156 CatalinMT2-1 pana la -7 pass 123 mc 5. 104. 88. 77 Craciun Fericit! Bafta all!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra p metin2gy site http://89. 136. 46. 3/ e super server :) este p mc text... 89. 136. 46. 3 intrati sa vedeti :) bafta:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi un vot va rog frumos si datil mai departe http://blackjackcs.eu/frag/vote.php?l=vote&id=3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.keepmt2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca raspunsul ar fi FreeZeTime mt2
este excelent
eu joc
am lv 92
daca vrei incearkl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frzmetin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Nume:ExodiaMt2
Owner:[OwN]Alex si [OwN]Matei
Retele:ExodiaMt2
ExodiaMt2-1
ExodiaMt2-2
ExodiaMt2-3
Password:123 la toate
Timp-Online:Min. 12 ore max.nu stiu
Exp:1000%
Drop Gold:1000%
Drop Item:1000%
TiptongueVM
Mc:5. 87. 225. 209
Bonusuri:Intre 10-5555(5555 sunt bonusurile pentru crescut pentru duel intre 10-35)
In Shopuri:Tot ce iti trebuie. dar te mai spijina GM-i
King-ul poate dropat sau poate fi dat prin trade
La gardieni carti si frizuri
La fierar va fi sansa 100% si nu va cere iteme(Ownerul nu a pus pentru. ca e cam lenes)
Eventuri in fiecare zi/noapte (Eventuri PVP, PVMsi eventuri OX)
Intrati merita GO GO GO

Se da 99 primia 10 GOGO

| Nick2012 a răspuns:

Incearca hammer serverul este on te da de la lv 254 cu set full +9 la magazine gasesti totul cu 0 sau 1 yang primesti 999.999.999 yang la inceput te duci la o femeie si iti da lv 255 skiluri P etc.
Sper ca te-am ajutat!
Bafta! big grin

| gabi2000 a răspuns:

Sal,am eu un server este foarte bun are 2 variante la download alege laest hamachi si te asteptam:http://gamingtop100.net/out.php?id=11353

| JacquesAion a răspuns:

Pai sunt : Metin2 TIM&CHAOS, Metin2Guabina, Metin2 hammer, metin7, metin 2 lunaris. Funda?

| G3orge96 a răspuns:

Metin2 Hammer e cel mia tare! E PVP. Bonusuri de 1000 si daca donezi 3 euro iti iei modate si marire status cu 32de mii puncte. incearcal e super!

| kNa a răspuns:

Esti un impatimit de pvm hard? Joci metin dar nu ai gasit un server calumea? Te invit sa populam cel mai tare server pvm hard: http://misterymt2.net. In curand va fi deschis si noul server PVP! Nu ezita sa vii si tu pe misterymt2.

| AdDyTzZuU a răspuns:

Jucati frate. metin2 ro.sau uk ala mt adv care munciti sa faci lv si iteme nu ca pe private.sa faci lv 120 si sa stati prin map1 sa faceti dueluri.asa am fost si eu si mi-am dat seama ca e o prostie metin2 privat...