| Asdffd a întrebat:

Stie cineva servere` private de metin2?
Fara hamachi, dar nu imi datzii exple de metin2 gx...etc.
Vreau un server` privat fain dar fara hamachi
Sau daca stie cineva sa foloseasca hamachi ca sa pot sa ma joc perfect metin2 romania
Bgatzii id`ul :kkidutzz
winking

38 răspunsuri:
| soaitamarius a răspuns:

Http://www.lunaris-online.org/ e mt2 da lo facut lunaris-online e misto sv incearca:)!

| JacquesAion a răspuns:

Pai sunt : Metin2 TIM&CHAOS, Metin2Guabina, Metin2 hammer, metin7, metin 2 lunaris. Funda?

| kNa a răspuns:

Esti un impatimit de pvm hard? Joci metin dar nu ai gasit un server calumea? Te invit sa populam cel mai tare server pvm hard: http://misterymt2.net. In curand va fi deschis si noul server PVP! Nu ezita sa vii si tu pe misterymt2.

| G3orge96 a răspuns:

Metin2 Hammer e cel mia tare! E PVP. Bonusuri de 1000 si daca donezi 3 euro iti iei modate si marire status cu 32de mii puncte. incearcal e super!

| gabi2000 a răspuns:

Sal,am eu un server este foarte bun are 2 variante la download alege laest hamachi si te asteptam:http://gamingtop100.net/out.php?id=11353

| Nick2012 a răspuns:

Incearca hammer serverul este on te da de la lv 254 cu set full +9 la magazine gasesti totul cu 0 sau 1 yang primesti 999.999.999 yang la inceput te duci la o femeie si iti da lv 255 skiluri P etc.
Sper ca te-am ajutat!
Bafta! big grin