| tpu_6337 a întrebat:

Stie cineva sv nou de metin2 care a aprut si iti dau lev 99 din prima si iteme +9 doar trebuie sa fac dueluri

daca nu stiti imi puteti spune un sv de metin care sa ai king rinata la magazin si sa faci lev repede

multumes va rog dati-mi un raspuns

Răspuns Câştigător
| iPlay a răspuns:

Metin2 paradis 2 e super dar te da lev 80 si ratele de exp sunt de 3500 nu gloumesc.ai auzit bine 3500 si ai toate + 9 kinguri.sunt 6 tipuri de king de la 50 pana la 250 si max lev e 250 si joc de 2 zile si am 250 si 80k viata

2 răspunsuri:
| tpu_6337 explică:

Ms mult chiar cand vb tu de jocu aasta eu il dowloadamtongue

| tpu_6337 explică:

Man sti de ce nu-mi intra in joc