| lagoona a întrebat:

Stie cineva un site care poti sati creezii un vampir? care sa poti sa mergi la o gustarica adica dupa sange si sa fie in romana sau cel putin sa pot sa setez limba.

Răspuns Câştigător
| PaulTheBoneBreaker a răspuns:

Singurul pe care-l stiu e The Elder Scrolls V Skyrim - doar daca iti instalezi si DLC-ul Dawnguard. La inceput nu esti vampir, dar dupa nivelul 10 te vor recruta niste vanatori de vampiri. Trebuie sa faci prima misiune la ei si apoi poti alege: fie continui cu ei, fie te faci vampir.
Jocul e in engleza.