| CatalinBianu a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi un emulator si un joc Naruto Storm?(sau orice alt joc decent; nu as vrea ceva shippuden dar nu conteaza.)? Funda asigurata happy

1 răspuns:
| ZuppyIzzy a răspuns:

Am dat raspunsu asta de cateva ori, deci poti face cu psx2 sa-l emulezi da trebuie sa fie.rar decat o arhiva sau.iso arhiva sa fie, dar nu-ti garantez ca se va misca bine, eu imi luasem pe pc wwe 2009 si daca-i sti cum se miscalaughing, da acum am 2011 pe ps3big grin,oricum sa revenim deci poti sa te uiti pe youtube cum emulezi dar iti trebuie niste setari bune si eu nu am gasit tu poate ai noroc.