| ciribist a întrebat:

Stie cineva vreo smecherie pentru viata reala la jocul acela beyblade ca am cateva acasa pe striker, sagitario, libra si vreau vreo smecherie ceva sa fdie mai buni sau cum pot sa-i fac sa se invarte in alta directie adica din dreapta in stanga? Dau funda,

Răspuns Câştigător
| BlackNinja a răspuns:

Pai ca sa se duca in alta directie trebuie, practic, sa misti arena.Jocul acesta necesita forta la lansare si putina indemanare(sa lansezi bine si bey-ul sa nu se duca in toate partile si sa iasa din arena) sau sa sufli inspre bey pentru a-si schimba directia.

PS:Ia-ti un bey cu o greutate ori mare ori medie si lanseaza cat mai de jos si cat mai tare.

| ciribist explică (pentru BlackNinja):

Poti da niste exemple d beybladuri grele?

1 răspuns: