| legendarytonyhawk a întrebat:

Stiti cum sa repar problema din spiderman shattered dimension cand trebuie sa apas de mai multe ori un buton sau un click de mai multe ori pentru a lovi,a se misca, a sari? Funda.+Funde daca raspundeti la alte intrebari fara a ma ajuta daca ma ajutati sa repar problema.

1 răspuns:
| r0bert98 a răspuns:

Pai faza ii ca configuratia setata ii cam naspa si mie nu stiu dc uneori nu imi lua comanda la butoane sad si am laptop cu core i3 2.4 4 gb ram si nVIDIA gt 520m de 1024 mb...P.S fii putin mai explicit la intrebare