| Emma12345 a întrebat:

Stiti cum sa trec de nivelul 4 de la Plants vs Zombies, de la partea cu Texas? Dau funda big grinwinking

3 răspunsuri:
| MisterSTAG a răspuns:

Nu vad ce e asa de greu la acel nivel.Treci de el la fel cum ai trecut si de celelalte.Credema ca urmeaza altele mult mai grele.

| Emma12345 explică (pentru MisterSTAG):

Pai eu nu stiu cum pot distruge toti zombii doar cu cateva plante din alea

| MisterSTAG a răspuns (pentru Emma12345):

Ideea e ca trebuie sa muti carutirile alea sau ce o fi astfel incat sa muti si planta care trage pe un alt rand.Ai putine plante dar le poti muta pe orice rand vrei.