| Anonim6041 a întrebat:

Stiti cumva de ce nu imi merge fifa07 online? imi da o eroare "To acces the online feature of this game, the installation of specific componets is required. Please refer to the readme file for more details" dar nu imi apare niciun document readme

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Stiu eu.

Dai un unistall. Si baga crakul inca o data.

Asa o sa mearga.

Aceeasi problema am avut-o si eu.

| adrianadi97 a răspuns:

Incearca sa-i schimbi crack-ul.Alta probelma poate veni de la faptul ca ai instalat vreun patch, daca ai instalat vre-unul...reinstaleaza fifa.Raman la ``schimba crack-ul`` ca si mie imi zicea ceva de genul.

| Anonim6041 explică:

Am reinstalat fifa, nu am niciun patch, am schimbat mai multe crack-uri si tot la fel imi zice